1) رستوران golden dragen

 رستوران گلدن دراگن در منطقه ی Taj Mahal Palace & Tower قرار دارد.منوی این رستوران شامل غذاهای آسیایی ، چینی و محلی می باشد . که آشپزان این مجموعه با مهارتی بی نظیر در طبخ این غذاها می توانند به نحو احسنت از میهمانان خود پذیرایی کنند . اگر به دنبال مکانی آرام برای صرف یک غذای عالی در یک مجموعه ی شیک و لوکس میگردید بهترین گزینه رستوران گلدن دراگن می باشد.

رستوران golden dragen

 

2) رستوران India jones

رستوران ایندیا جونز که در منطقه ی Marine Dr بنا شده است شامل طیف وسیعی از انواع غذاهای آسیایی ، چینی و ژاپنی با طراحی متفاوت است که در محیطی آرام و رویایی پذیرای میهمانان گرامی می باشد . این مجموعه همه روزه در تمامی ساعات آماده ی پذیرایی از میهمانان عزیز می باشد.

رستوران India jones

 

3) رستوران Peshawari

مسافران عزیز می توانند در رستوران پشواری انواع غذاهای تند و تیز هندی را امتحان کنند.این مجموعه در منطقه ی Sahar RdITC Grand Maratha Sheraton قرار دارد . رستوران پشواری مجموعه ای لوکس برای دورهم جمع شدن و لذت بردن از میل کردن غذاهای خوش طعم هندی می باشد.

رستوران Peshawari

 

Olive bar & kitchen رستوران ( 4

گردشگران می توانند برای امتحان کردن انواع غذاهای مدیترانه ای و اروپایی به رستوران الیوبار مراجعه کنند . این رستوران در منطقه ی Union ParkPali Hill Tourist HotelMumbai قرار دارد . میهمانان عزیز بنا به میل خود می توانند از فضای داخل و یا بیرونی این رستوران که در محیطی سرسبز واقع شده است استفاده کنند.

رستوران oliver bar & kitchen

 

5) رستوران Indigo

منوی رستوران ایندیگو که در منطقه ی Mandlik RdColabaMumbai قرار دارد شامل طیف گسترده ای از غذاهای بین المللی و اروپایی است . که در محیطی آرام و سالن هایی شیک و زیبا سرو می شود . این رستوران به دلیل معماری متفاوتش در شهر بمبئی بسیار مشهور است . هرکس که یکبار به بمبئی سفر کند حتما از محیط آرام و غذاهای خوش طعم این مجموعه استفاده می کند.

رستوران Indigo